27 Maj 2019 12:22
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warszawa

Biuro rachunkowe Diamentowe Księgi to profesjonalna księgowość i rachunkowość. Siedziba biura rachunkowego to Warszawa, Praga Północ, 50 m. od Urzędu Skarbowego Warszawa Praga.

Działamy na rynku od 2005 roku, obecnie w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała na bazie kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez założyciela firmy. Prezes spółki Pani Teresa Lityńska posiada wpis na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Od początku działalności stawiamy na jakość świadczonych usług. Utrzymujemy z klientami bardzo dobre kontakty interpersonalne, co niezmiernie ułatwia i wzbogaca pracę po obu stronach.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Obok działalności biura rachunkowego rozwijamy także dla Państwa usługi związane z rozwojem inteligencji finansowej, jakże potrzebnej w dzisiejszych czasach dziedziny wiedzy umożliwiającej jeszcze sprawniejsze poruszanie się w świecie finansów.

Przygotowaliśmy także dla Państwa połączenie z portalem finansowym na którym mogą Państwo porównać i wybrać dla siebie optymalne produkty finansowe.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza.

Realizacja: Paweł Pulit
Copyright © Venite Fides 2008-2011
42,228 unikalne wizyty